23 Eylül 2013

Vodafone Bilgi Mesajını Zamanında Göndermiyor!

Benim belirli miktarda tarifeme ek olarak sms paketim var. Bunun bitmesinin üzerinden 4 saat geçtikten sonra bana bilgi mesajı geldi. Ve ben o 4 saat içerisinde paketimin bitmediğini düşünerek sms atmaya devam ettim. Sms paketi bitince atılan mesajların ücretlendirilmesi yapılıyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bana öncelikle sisteme giremiyoruz daha sonra tekrar deneyiniz dediler.

Daha sonra tekrar denediğimde ise şimdi değil fatura dönemimde aramamı söylediler. Benim onları aramamda zaten ek bir ücrete tabi ve zaman kaybım var. Onlar bilgi mesajını daha önce göndermemelerinin ceremesini ben niye çekiyorum. Hata onlarda olmasına rağmen ben hem para hem zaman kaybına neden uğruyorum?

Muhammed 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, 25.09.2013 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön