06 Nisan 2013

Vodafone Bile Bile Mağdur Etti!

Vodafone'den hattımızı maalesef şebeke sorunu yüzünden başka bir operatöre taşımak zorunda kaldık, kullandığım cihaz kontratlı olarak vodefone dan alındığı için yeni operatörün sim kartını tanımıyor "ağ mep" kodunu soruyordu, müşteri hiz. aradım kodu verdiler sanırım kodu yanlış aldım tekrar aradım kodu istedim denedim olmadı.

Bir kaç denemeden sonra yine aradım bana söyledikleri "cihazı en yakın servise gösterin lütfen" servise götürdüğümde bana söyledikleri "ağ mep" kodu 10 defa yanlış girilmiş cihaz bloke olmuş ve bu yüzden cihaz garanti dışı kalmıştır 120 TL bedeli var dediler, müşteri hizmetlerini aradım neden bunu belirtmediniz dedim verdikleri cevap "söylemek zorunda değiliz" ayıptır.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 18 Nisan 2013

  İste Vodafone olarak sorunların karşısında duruşunuz! Tebrik ederim kendinizi rezil ediyorsunuz. Ayrıca protesto ediyorum sizi ve şahsi hattımı da başka operatöre taşıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. "Bildirime konu olan GSM numara bilgisi" nde tarafımıza iletmiş olduğunuz numara eksik olduğu için detaylı inceleme sağlanamamıştır. Müşteri Hizmetleri Yetkilimize yönelik şikayetlerinizin devamı durumunda, gerekli değerlendirmelerin sağlanması adına ekte yer alan bilgileri eksiksiz tarafımıza iletmenizi rica ederiz. 1) Müşteri Hizmetlerini aradığınız numara: 2) Müşteri Hizmetlerini aradığınız tarih&saat: 3) İrtibat numaranız: Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet 09 Nisan 2013

  Vodafone olarak hızlı dönüş anlayışınızı tebrik etmek lazım! Peki ne zaman dönüş yapacaksınız?

 • Vodafone Temsilcisi06 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön