31 Ağustos 2013

Vodafone Bile Bana Ulaşamıyor!

Hem evim, hem işim İstanbul/Tuzla'da. Hadi evde öyle veya böyle idare ediyoruz. Ancak data hatlarıyla birlikte 20'ye yakın hattım bulunan Vodafone ile takriben 1 haftadır hiçbir şekilde ne iletişim kurabiliyoruz, ne de insanlar bizimle iletişim kurabiliyor.

Vodafone'a başvuruyorum, cevap en yakın sinyal vericinin olduğu apartman veya her neyse sözleşme yenilememiş o nedenle görüşemiyormuşuz.

Yani şirketimizin iletişim geleceği Vodafone'ye değil, sözleşme yapılan apartman sahiplerine bağlı. Bu arada işin en trajikomik tarafı ise başvuruda bulunduğum Vodafone dahi tarafıma ulaşamıyor.Sonuç, sinyal güçlendirici vb. yerine yeni bir apartmanla sözleşme bekliyoruz.

Bilgehan 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön