02 Ocak 2015

Vodafone Bildirmeden Tarife Değişikliği!

Vodafone çağrı merkezi kadar kötü başka bir çağrı merkezi daha olamaz. Kasım ayında saatlerce görüşmeme rağmen tarife değişikliğimi yapamadılar, aralık ayında ise onay almadan kafalarına göre tarifemi değiştirmişler. 20 TL'lik faturam 40 TL'ye çıkmış! Konuyla ilgili çağrı merkezi bilgi veremiyor çünkü işlemleri bilmiyor! Acilen fazla alınan ücretimin iadesini bekliyorum. T**'e geçiyor olacağım. Reklamlara para harcayacağınıza çağrı merkezi elemanlarınıza eğitim verin, konuşmayı dahi bilmiyorlar.

Tuğçe 104 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 12 Ocak 2015

    Geri dönüş yapılmadı.

  • Tuğçe 02 Ocak 2015

    Şaka gibi; cep telefonuma "iletmiş olduğunuz sorunla ilgili ek bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır, çağrı merkezini arayınız. " şeklinde mesaj geldi. Zahmet edipte tüketiciyi arayabilecek bir departmanları dahi yok...

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2015

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön