Vodafone Bildirmeden Tarife Değişikliği!

Tuğçe A. |

Vodafone çağrı merkezi kadar kötü başka bir çağrı merkezi daha olamaz. Kasım ayında saatlerce görüşmeme rağmen tarife değişikliğimi yapamadılar, aralık ayında ise onay almadan kafalarına göre tarifemi değiştirmişler. 20 TL'lik faturam 40 TL'ye çıkmış! Konuyla ilgili çağrı merkezi bilgi veremiyor çünkü işlemleri bilmiyor! Acilen fazla alınan ücretimin iadesini bekliyorum. T**'e geçiyor olacağım. Reklamlara para harcayacağınıza çağrı merkezi elemanlarınıza eğitim verin, konuşmayı dahi bilmiyorlar.

Etiketler :

Personel Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe A.
  12 Ocak
  14:02

  Geri dönüş yapılmadı.

 • Tuğçe A.
  02 Ocak
  15:59

  Şaka gibi; cep telefonuma "iletmiş olduğunuz sorunla ilgili ek bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır, çağrı merkezini arayınız. " şeklinde mesaj geldi. Zahmet edipte tüketiciyi arayabilecek bir departmanları dahi yok...

 • 02 Ocak
  13:05

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "