27 Ağustos 2013

Vodafone Bildirdiğim Halde Gizli Numaraların Aramasına İzin Veriyor!

Sanırım 2 veya 3 ay önce Vodafone'a geçtim başka operatörden ama geçtiğim anda hiçbir şirketin bana ulaşamaması ve özel numaralardan çağrı kabul etmeyeceğimi bildirdiğim halde bilmediğim numaralardan mesajlar gelmektedir.

Ayrıca özel numaralara kapalı olarak kendi sitesinde gördüğüm halde gizli numaradan aranmış bulunmaktayım. Lütfen bu sorunlara bir çare bulunsun. Bağlantı kurmaya çalıştım ama ya meşgul ya da bağlanmıyor. Birde şöyle bir sorun var hat çekmiyor. Yalnız cihazla ilgisi yok büyük ölçüde çekim sorunu var.

Havva 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 530326****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızın özel numaralardan gelen aramalara kapalı olduğu bilgisini iletmek isteriz.Ancak Samsung marka cihazlarda bu tür sorunun olabilceğini ve bu durumun cihaz kaynaklı olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön