19 Mart 2013

Vodafone Beşiktaş ve Çarşı Bayiilerinin Sim Kart Vermemesi!

Bundan yaklaşık 1 ay önce telefonumu değiştirdiğim için ve yeni telefonum farklı bir sim kart kullandığı için sim kartımı da değiştirmem gerekti. Vodafone'nun Beşiktaş ve Çarşı şubelerine gittiğimde her iki şubede ellerinde mikro sim kart olmadıklarını belirttiler.

Daha sonra Caddebostan'da ki şubesinden sim kart alabildim. Üstelik ücretsiz olarak. 1 hafta sonra telefonumdaki problemden dolayı yine telefonumu ve sim kartımı değiştirmem gerekti. Bu seferde nano sim karta ihtiyacım vardı. Tekrar Beşiktaş ve Çarşı şubelerine gittiğimde bu seferde ellerinde nano sim kart olmadıklarını belirttiler. Kısacası bu iki şube ellerinde sim kart olduğu halde satmıyor ve yakınlarda başka bayii yok.

Behiç 143 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533730xxxx numaralı şikaeyetinizde Vodafone cep merkezi kaynaklı sorununuz için şikayete konu olan Vodafone cep merkezinin ticari ünvanını tarafımıza aktarılma durumunda detaylı inceleme sağlayabileceğimizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön