Vodafone Benim Evimde Çekmiyor!

Yasin Ö. |

Türkiye'nin yüzde 99'unda çekiyoruz diyen Vodafone Eskişehir'in göbeğinde çekmiyor kesiliyor daha evimde telefonum kesilmeden konuşamadım. Taahüdümün iptali konusunda görüşüyorum 48 saat içerisinde döneceğiz demelerine rağmen dönmediler. Taahhütten çıkmak istediğimde kampanyada geçirdiğim her ay için 20 TL istediler.

Konuşamadığım 3 hattıma mecburen para ödeme zorunda kalıyorum. Haksız rekabet oluşturdukları gerekçesiyle dava açmayı düşünüyorum

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  14:45

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, öncelikle irtibat numaralarınızdan 24.10.2013 tarihinde arandığınızı tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz.

  Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.
  Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Kapsama Alanı ile ilgili yaşadığınız sorun hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Problemin yaşandığı bölgenin açık adresi
  Problemin yaşandığı alan ( kapalı / açık )
  Mevcut olan sinyal seviyesi
  Tam olarak sorunu ne şekilde yaşadığınız
  Hangi vericiden sinyal alındığı (Ekrandaki istasyon adı )
  Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı
  Problemin yaşandığı saat aralığı
  Problemi yaşayan başka Vodafone aboneleri var mı? ( Biliniyorsa örnek numara )
  Cihazınızdan çağrı başalatılabiliyor mu?
  Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
  Cep telefonu ve irtibat numaranız

  bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek "uydu" butonunu seçtikten sonra, sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "haritalarda ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "bu nedir" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.