19 Eylül 2013

Vodafone Beni Zarara Uğrattı!

Komple paket kullanıyorum ve son kullanma tarihine kadar kullanabileceğim 267 dakikam daha vardı. Durum bu iken, bir de Süper Avantaj paketini satın aldım ve hattıma 500 dakika daha yüklendi. Yani toplam dakikam 767 dakikam oldu. Bu andan itibaren harcayacağım ilk dakikaların 267 dakikadan düşmeye başlaması gerekirken, 500 dakikadan düşmeye başladı ve Vodafone beni zarara uğrattı.

İki defa müşteri hizmetlerini aramama ve haklı olduğumun sözlü teyitini almama rağmen bana bir-iki gün sonra sms ile "herhangi bir yanlış uygulama olmadığı" yönünde dönüş yapıldı. Her nedense Vodafone bu dönüşleri sms yoluyla yapıyor ve müşterilerinin sorunla ilgili müşteri temsilcisiyle görüşmesinin önünü tıkıyor!

Erkan 162 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,535203****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanımlarınıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön