29 Kasım 2013

Vodafone Beni Yanılttı!

24 Kasım günü Vodafone bayisine gittim ve güzel bir tarife baktım. Bana özgür genç freezone yaz üçlü tarifesini tavsiye etti. Fakat yaş sıkıntı olduğu için kullanıcı olarak 26 yaşından küçük olan kardeşini gösterelim dediler.

Bende sıkıntı olmazsa olur dedim ve işlem yaptı. 14. 32 müşteri hizmetlerini de aradım dedim doğru mu bu tarifeye geçebilir miyim?

Defalarca evet dedi teyit etti. 28 kasımda sms atın dediler fakat 28'inde aradım. Tekrar bana sizin geçmeniz imkansız dediler. Yanlış bilgi verilmiş dediler hem bayi hem de müşteri hizmetleri yanılttı beni. 1 hafta içerisinde sorun çözülmez ise 10 yıllık hattımı başka operatöre taşıyacağım.

İhsan 61 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İhsan02 Aralık 2013

  bana geri dönüş bile yapmayan kendi hataları menfaate çeviren bir firmayı ne bireysel olarak nede kurumsal olarak asla tercih etmem

 • İhsan30 Kasım 2013

  Gelen cevapta gerekli ikaz ve uyarılar yapılacak diye geçiştirmişler olayı. Ve dediğim tarifeye geçmenin söz konusu olamayacağını demişler. Bende artık avealıyım. Vodafone kalitesizliğini daha iyi anlıyorum. Önce temsilci ve bayilerine tarife şartlarını daha iyu anlatmasını tavsiye ediyorum

 • Vodafone Temsilcisi30 Kasım 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön