Vodafone Beni Kara Listeye Almış!

Mehmet V. |

Hiçbir borcum olmamasına rağmen tarife değişikliği gibi basit işlemleri kara liste gözüktüğünden dolayı yaptıramamaktayım. Tarifemi değiştirmek için vermiş olduğum taahhütümü bozdum. Buna rağmen değişiklik yapamamaktayım. Tarifemin değiştirilme sorunu çözülmediği takdirde başka operatöre geçeceğim. İlgililerden cevap bekliyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  20:12

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet V.
  20 Temmuz
  03:12

  titizlikle ilgilenilecek diyorsunuz fakat şu ana kadar ne dönüş oldu nede müşteri hizmetlerini aradığımda sağlıklı bilgi edine bildim ivedi bi şekilde sizlerden bu sorunun neden kaynaklı olduğu ve niçin böyle bi durumla karşı karşıya bırakıldığımı anlaşılır ve net bir dilde sizlerden duymak isterim burada ilgileniliyor halledilicek gibi mesajlar yayınlanıcagına insanların maduriyetini direkt olarak çözebilecek bir müşteri hizmetleri oluşturmanız daha sağlıklı olur kurumsal bi şirket müşteri ödeme performansını tabiki takip edicek ve ödemelerinde sıkıntı olan insanlar bu gibi yaptırımlar uygulamalı ama benim gibi ödemeleri düzenli olupta mağdur edilen insanlrada tatmin edecek açıklama yapmak durumdasınız ben tarife değiştirmek için vermiş olduğum yıllık tahüdümü bozdurdum ve tarifemi değiştiremediğim gibi birde faturama 37 lira cayma bedeli yansıyacak bu kazanç helalmi yoksa haksız kazançmı ellerimizi vijdanlarımıza koyup düşünelim......

 • 19 Temmuz
  13:12

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "