23 Eylül 2013

Vodafone Beni Kara Listeye Almış!

Şu an kullandığım 54382**** no'lu hattı üzerime almak istediğimde bana daha önce kullandığım 536470**** no'lu faturasız hattan dolayı kara listeye girmişim ama benim haberim yok. Bunu çözümü için bir aydır Vodafone yetkililerinden haber bekliyorum.

Vodafone müşteri temsilcileri bayileri tarih veremiyorlar olumlu yada olumsuz bilgide vermiyorlar. Açık açık bana başka bir operatöre geçebilmeyi önerebilecek kadar da müşteriye ihtiyaçları olmadığını belirtebiliyorlar.

Bakalım ne zaman dönüş olacak bekliyorum. Bir ay doldu artık bir senemi olur iki senemi olur beş senemi olur ona senemi olur belli değilmiş. Müşteri temsilicisi öyle diyor bekleyeceğiz bu çağda!

Özgür 121 Okunma

Cevaplar

 • Özgür02 Ekim 2013

  Vodafone firması müşteri kazanmak gibi bir niyeti apaçık ortadadır siz sorunumu çözemediniz ama o sorunlu hattı kapattırarak tamamen çözdüm ve yıllarca çalıştıgım vodafone firması ile işim bitmiştir...vodafone firmasına ömür boyu başarılar dilerim...

 • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,hattınıza yapılan incelemelerde cep aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar tarafımızdan düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak promosyon kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir.Hat bilgileriniz kontrol edildiğinde cep aran servisinin kötü niyetle kullanım saglandıgı tespit edılerek , 546671**** numaralı hattınızın kapatıldığı tespit edilmiş olup tarafımızdan farklı bir müdehale edilemediğinin bilgisini belirtmek isteriz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özgür26 Eylül 2013

  hala sorunum çözülmedi...çözülecegine dair bir emare işaret göstermedikleri için düşüncem ve fikrim hergecen gün vodafone karşı olumsuzlaşmaya devam ediyor istikrarlı bir şekilde...Sagol vodafone istikrara devam böyle...

 • Özgür24 Eylül 2013

  Ben hergün hemen arıyorum müşteri hizmetlerini aldıgım cevap hep aynı...ömrüm yeterse sizden cevap alabilecegim gün olacakmı çok merak ediyorum....

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön