20 Eylül 2013

Vodafone Beni Kara Listeye Almış!

Bundan 13 sene önce adıma başkası tarafından Telsim hat açılmış benim bu numaradan haberim bile yoktu. Vodafone bayisine gittiğimde hat almak isterken kara liste olduğumu orada öğrendim ve ben defalarca çağrı merkezini aradım dilekçe yolladım benden istedikleri bütün evrakları gönderdim ama halen bir cevap alamadım bu konuda çok mağdurum.

Bu numaranın araştırılmasını kimle konuşulmuş birisi beni tanırsa ben bu borcumu vermeye razıyım onuda dile getirdim ama daha bir netice alamadım.

Mustafa 290 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Eylül 2013

    ben derdimi anlatamıyorum yada ilgilenmek istemiyorsunuz ben 12 senedir vodafone hatı kullanamıyorum malesef kendimi soruyorum araştırıyorum dediğiniz üzerine telsimi defalarca aradım avukatla görüştüm ama sonuç alamadım ben artık mahkemede maddi manevi tazminat davası açmak zorunda kalacam yetkililer bunu lütfen halletsin artık gereğin yapılmasını rica ediyorum gerçekten benim borcum olsaydı hemen öderdim ama borcum olmadığı için neden ben ödemek zorunda kalayım

  • Mustafa23 Eylül 2013

    12 sene dir benim problemi çözmedi ben nasıl vodafone hizmetinden memnun olabilirim.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön