09 Aralık 2013

Vodafone Beni Kara Listeden Çıkarmıyor!

Telsim mobil telekomünikasyona olan borcumu TMSF avukatına ödemiş bulunmaktayım. Elimde ibraname mevcuttur ve Vodafone beni kara listesinden çıkarmamaktadır ve hala borcumun olduğunu beyan etmektedir ve beni yönlendirdikleri avukat M. O.'ya telefon açmamı söylemektedirler ve ben avukat M. O. ile görüşmem sonucunda kendisinin TMSF dosyalarına bakmadığı bilgisini alıyorum.

Buna istinaden Vodafone'a 4 kere şikayet kaydı 2 kere ibraname kimlik fotokopiyle birlikte dilekçe olarak fax çekmiş bulunmaktayım. Bu işlemler sonucunda Vodafone herhangi işlem yapmamaktadır ki üstüne üstlük benim borcumun olduğunu beyan etmektedir. Bu kadar ilgisiz olmasına şaşıyorum.

Şahin 101 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şahin 13 Aralık 2013

  Bu dönüş kaç iş günüdür 1.5 ay oldu ben ödeme yapalı siz hala beni kara listeden çıkarmadınız...

 • Şahin 13 Aralık 2013

  Bu dönüş kaç iş günüdür 1.5 ay oldu ben ödeme yapalı siz hala beni kara listeden çıkarmadınız...

 • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön