14 Ocak 2015

Vodafone Beni Haksız Bir Şekilde Kara Listeye Aldı!

Vodafone şubesinden adıma imzam ve onayım olmadan hat açılmış adıma, 4 bin TL tutarında borç yansımıştır. Bende bu borcu kabul etmeyip savcılığa suç duyurusunda bulundum. İnceleme sonunda haklı olduğum anlaşıldı ve Vodafone borcumu sildi. Fakat numaramı kara listeye almış ne hakla! Hem suçlusunuz hem güçlü! Numaramın kara listeden çıkartılıp tarife değişikliğimin onayını istiyorum. Yoksa hattımı kapattırıp Vodafone asla kullanmayacağım.

Mert 1.124 Okunma

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı18 Kasım 2015

    İtirazım olumlu olarak sonuçlanıp kara listeden çıkartıldım. Teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize “444 0 542” numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön