14 Şubat 2014

Vodafone Beni Farklı Bir Tarifeye Geçirmiş!

Vodafone'un 49 TL(1000 dk + 1000 sms + 2 gb internet) lik numara taşıma kampanyasına 25.01.2013 tarihinde Forum Bornova cep merkezinden başvurdum. Ocak'ın 29'unda akşam 20.30'da Vodafone'u kullanmaya başladım. Cep merkezinden söylendiği gibi hat açıldıktan sonraki gün gidip taahhütname imzaladım.

31 ocak son gün olduğu için başka cep merkezden sorguladığımda beni 59 tl'lik tarifeye geçirdiklerini öğrendim. 4440542'yi aradığımda tarifemin 49 tl olduğunu söylediler. Bende söylenene güvenerek bir daha araştırmadım fakat sonra 08.02.2014 saat 00.00'da katılım için geçerli onayı göndermediğime dair mesaj geldi. 49 TL'lik kampanyaya katılamayacaksam niye numaramı taşıyayım? Bunu Vodafone'a anlatamadım.

Hidayet 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-24 09:34:08 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hidayet 19 Şubat 2014

    en sonunda telefon kayıtlarım dinlenip haklı olduğum anlaşılmış ama buraya yazmasam kaç sefer aradığımı hatırlamıyorum müşteri hizmetlerinden çözüm üretilmediği gibi her seferinde üzerine basa basa sormama rağmen tarifemin 49 tl olduğunu teyit ettiler(cep merkezden 59 tl lik yanlış tarifeye geçirilmişsiniz demesine rağmen) bende onlara güvenerek tekrar sorma gereği duymadım, fakat sonradan kampanyaya dahil olmadığım mesajı geldi. tekrar aradığımdada yapılacak birşey olmadığını söylediler.Vodafone'un müşteri hizmetleri çok kötü hizmet veriyor hiç memnun değilim. İlk defa bugün beni anlayan birisiyle konuşabildim ve o kişide benim bütün telefon konuşmalarımı dinlemiş ve haklı olduğumu teyit etti, tarifemi düzeltmiş. son 2 müşteri temsilcisi haricinde beni anlayan bile olmadı.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön