07 Eylül 2013

Vodafone Beni Çileden Çıkarıyor!

Temmuz ayında sözleşmem bitiyor ve 2 günlük kullanım sonrası yeni tarifeye Vodafone Red Classic'e geçiş yapıyorum ve benden genç avantaj paketini 2 gün kullanmış olduğum halde benden aylık faturayı ödemem için fatura çıkarıyorsunuz.

Bu nasıl adalet? Eski tarifem 30 lira iken 2 gün kullanmışım ve dakikaları toplasanız 30 dakika ancak geriye 470 dakika kalıyor ve yeni tarifemde 70 lira 1000 dakika üzerinden oradaki dakikayı bu tarifeden düşürmek çok mu zor? Eski paket büyük olsa küçük pakete geçtim limiti aşmış olsam neyse öyle bir olay da yok ortada.

Caner 477 Okunma

Cevaplar

  • Caner 20 Eylül 2013

    yahu siz alışmışsınız yalanlara bakın kimse aramadı beni daha önceki şikayettede arandı ulaşılamadı diye yazmışsınız yalanlardan uzak durun bana kimse bilgide vermedi uzman ekipleriniz nerden uyduruyor böyle şeyleri işinizi adam gibi yapın ben paramı yedirmem...

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,19.09.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.544892****numaralı hattınız için şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,işlemler hakkında tarafınıza bilgi verildiği ve tarafınızdan alınan onay ile işlem sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön