04 Ocak 2014

Vodafone Benden Olmayan Borcu Talep Ediyor!

2012'nin son aylarında bana yansıyan 269 tl civarındaki faturayı yatırmama rağmen, Vodafone merkezi yatırmadığımı varsayarak tutarı haciz yoluyla tahsil etmek için avukatlarına yönlendirmiştir. Avukatı arayıp böyle bir borcumun olmadığını söylememe rağmen bildiklerini yapmaktadırlar. Vodafone yetkililerine bildiriyorum onlarda gereken ilgiyi göstermiyorlar. Bugün itibariyle bana ulaşan haciz kağıdında olmayan borcum 600 tl'nin üstünde bir tutardaymış ödemezsem haciz uygulanacakmış. Lütfen artık bu komediye son verilip alacak takibinden vazgeçilsin. Benim hattıma kayıtlı herhangi bir borç yoktur. Yetkililer bunu uyarımı dikkate almazsa dava açacağım.

Omer 139 Okunma

Cevaplar

  • Omer'in Teşekkür Mesajı08 Ocak 2014

    sorunu kısa sürede çözdükleri için vodafona teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön