22 Şubat 2013

Vodafone Benden Habersiz Konuşma Paketi Azaltıp Fatura Şoku Yaşattılar!

Numarasını belirttiğim Vodafone hattımın aylık 250 dk + 1 TL'ye 250 dk (toplamda aylık 500 dk) konuşma paketi vardı. Bu ay tarafıma 172.30 TL fatura gelince şok oldum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana aylık +1 TL'ye + 250 dk konuşma paketimin geçen ay son bulduğunu ve bu nedenle bu ay 250 dk konuşmadan sonrasının ücretlendirildiğini söyledi, hatta istersem tekrardan aylık +1 TL'ye +250 dk daha verebileceğini ancak bu faturada birşey yapamayacağını söyledi.

Madem bunu uzatabiliyordunuz, neden bana uyarıda bulunup uzatmak isteyip istemediğimi sormadı bu Vodafone? Bu hata düzeltilmezse tüketici mahkemesi dahil her yolu deneyeceğim. Hattımı da değiştireceğim.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Vodafone için göndermiş olduğunuz teşekkür mailini almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Siz değerli abonelerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet25 Şubat 2013

  Vodafone durumu inceleyip bana faturamın aşan kısmının iadesini gerçekleştirdiğini söyledi. Teşekkürler...

 • Mehmet22 Şubat 2013

  Ayrıca ne hikmetse bana bu ay paketimin %80'ini ve %100'ünü kullandığıma dair uyarı mesajları da gelmedi. Sanırım Vodafone bu mesajları göndermediği için BTK'dan büyük miktarda ceza yememiş miydiniz?

 • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön