22 Ocak 2014

Vodafone Belirtilenden Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone'den faturamın üzerine bir telefon aldım. Telefonu alırken faturama 15 TL olarak yansıyacağını söylemişlerdi. 13 ay sonra faturamı kontrol ettim öylesine birde baktım ki 13 ay boyunca faturamdan 20 TL'ye yakın bir para kesiyorlar her ay ve ben bu telefonu 24 aylık taksitle aldım.

15 TL ödeyeceğimi biliyordum yanlız benden her ay 20 TL alıyorlarmış müşteri hizmetlerinle görüştüm bana döneceklerini söylediler. 3 gün için de 1 hafta oldu nerdeyse telefonu aldığım yerle görüştüm bana telefonu satan kişi işten ayrılmış bayi de el değiştirmiş. Telefonu Trabzon Akdeniz iletişimden aldım. Taahhütte yaptığım için operatörden ayrılamıyom. Hakkımı arıyorum ben neden 5 TL fazla ödedim 13 ay boyunca.

Özgürhan 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön