20 Ekim 2014

Vodafone Belge Sorunu!

Bundan 4 ay önce T*** hattımı Vodafone'a taşıyarak Red Classic tarifesine geçiş yaptım. Bu işlemi Optimum Vodafone merkezinden yaptım. Taahhütü imzaladım. Bugün hattım kapatıldı. Sorun belge eksikliğiymiş. Ben belgelerimi tam ve eksiksiz olarak Vodafone merkezinde hattımı taşımama rağmen benden taahhüt bedelini isteyerek hattımı kapatmış bulunuyorlar. Beni mahkemelerle tehdit ettiler. Benim elimde olmayan bir problemden dolayı bana bedel ödetmeye çalışıyorlar.

Defalarca müşteri temsilcileri ve farklı Vodafone merkezlerine gittim ve bana gelen belge eksikliği bilgi mesajlarının önemsiz olduğunu söylediler. Son olarak Vodafone'un T*** belgeleri almamış olabileceği söylendi.

Gizem 1.474 Okunma

Cevaplar

 • Gizem11 Kasım 2014

  hiç bir işe yaramaz ve profesyonel olmayan bir firmasınız. hiç bir sorunumuza cevap verememekle birlikte taahhüt ödetip , hattı iptal ettik deyip, hattı açmak için aradıklarında iptal isteminde bulunduğumuz halde yeniden açıp bize bir fazla fatura ödettiniz.

 • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gizem27 Ekim 2014

  hala sorunumuz çözülmedi. belgelerimizi yeniledik. bugün aradık neden hat açılmadı diye ancak hala 15 gün diyorlar ve taahhüt bedeli ödememiz gerektiğini söylüyorlar. biz ödeyip hattı kapatmak istiyoruz artık kurtulmak adına. bunun da mümkün olmadığını söylüyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön