24 Eylül 2014

Vodafone Bedel İadesini İçeren Sözleşmeden Dönme!

23.07.2014 tarihinde adıma almış olduğum Vodafone 5454307*** numaralı mobil data hattı,
****49050355*** imei ve 3204334325** seri numaralı cepte wifi cihazı tarafımca 20 dk
sonra bayiye iade edilmiş ve hattın açılmaması işlemin yapılmaması talep edilmiştir.

Bunun üzerine bahse konu bayii tarafımdan mobil hattı ve wifi cihazını teslim almış fakat hattı iptal etmemiştir. Bana gelen fatura üzerine defalarca Red müşteri hizmetlerini aramama rağmen bizim yapacağımız bir şey yok yanıtı almaktayım, bayii ise "iptal etsem tarafına cayma bedeli
kesilecek hattın ve cihazın burada gel al elindeki yazıya da pek güvenme" demektedir. Zorunlu olarak kullanmadığım, elimde olmayan bir şey için borçlandırılıyorum.

İsmail 419 Okunma

Cevaplar

 • İsmail14 Kasım 2014

  hattım ve talebim hakkında kı bilgi alışverişi " kusura bakmayın bizde sözleşmeniz var. " cevabı ise super bır fırmasınız değerlendirmeyi en kısa sürede tüketici hakem heyeti yapacaktır.

 • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • İsmail29 Ekim 2014

  bahse konu şikayet ı cozmemekle beraber mevcut kullandığım hatta kısıtlamalar yapılmıştır. vodafone firması yasal surece sokmak ıcın elınden geleni yapıyor yarın hukuki surec baslatmak zorundayım.

 • İsmail24 Eylül 2014

  incelediğim kadarı ile bütün şikayetlere aynı cevabı vermektesiniz. Günlük ortalama kaç sorunu neticelendiriyorsunuz ?

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön