27 Ağustos 2013

Vodafone Bedava Olması Gereken İnternet Paketini Faturama Yansıttı!

2012 kasım ayı itibariyle Vodafone'un akıllı cihaz kampanyalarından Blackbery Curve 8520 telefon aldım.Ve satış yapıldığında sınırsız BİS paketinin hediye olarak kullanabileceğimi söylediler ve bende buna göre telefonu aldım.Fakat sonraki ay faturama bedava olması gereken BİS'in yansıtıldığını gördüm.

Her ay BİS ücreti ve cihaz ücreti faturama yansıtılıyor ve vergilerle gerçekten ödenemez hale geliyor.Daha bu ay 105 TL'lik borcumun 13 TL'si BİS 16 TL'si cihaz taksidi olarak görmekteyim ve yine her ay aldığım cihazda hattımı kullandığım halde internet ücreti kesilmekte.

Furkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön