19 Eylül 2014

Vodafone Bazı Numaralardan Aranamıyorum!

Numaramı Vodafone'a taşıdım ve 3 Eylül'de hattım açıldı. 1 hafta öncesine kadar hiçbir sıkıntı yaşamıyordum fakat 1 haftadır bazı numaralardan gün içinde arandığımda "Aradığınız numara kullanılmamaktadır" şeklinde uyarı alınıyor ve bu sorun sürekli devam ediyor. Farklı bir numaradan arandığımdaysa böyle bir sorun olmuyor.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Bu sorunla ilgili 4 kere çağrı merkezini aradım ve hattımla ilgili bir sorun olmadığını söylediler. Anlamadığım şey, belirttiğim gibi bu anonsu alan numara beni Vodafone'a ilk geçtiğim günden beri arıyor ve sadece bir süredir bu sorunla karşılaşıyor. Çağrı engelleme de olmadığı halde ne aranabiliyorum, ne mesaj atılabiliyor.

Seda 84 Okunma

Cevaplar

  • Seda 20 Eylül 2014

    Yaşadığım sorunla ilgili dün problemin giderildiği belirtilmişti fakat aynı sorun devam ediyor. Bana yine mesaj atılamıyor ve yine aranamıyorum. Galiba en iyi çözüm eski operatörüme dönüş yapmak olacak.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön