01 Eylül 2014

Vodafone Baz İstasyonu Yok!

Ankara Keçiören'de (Esertepe) ikamet eden bir müşterinizim Türkiye'nin Başkentinde 21.yy da malesef şebeke sorunları ile karşı karşıya kalmaktayız görüşme esnasında sürekli hat kesiliyor telefon çekmiyor görüşme sıkıntı geçiyor anlaşılmaz hale geliyor iletişimin tavan yaptığı bu sektörde karşımdaki kişiye mahcup oluyorum. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde bazısı bulunduğunuz bölgede çalışma yapıldığını (6 ay oldu ) bazısı da sıkıntı olmadığını ısrarla iletirler ancak hiçbir sonuç elde edilmiş değildir. Evde odadan odaya geçiyoruz ve çağrı sonlanıyor bu durumdayken bile durum aynı şebeke sorunlarını giderilmesi için gerekli çalışmalarının yapılması hususunda ilginizi bekliyorum.

Ali 131 Okunma

Cevaplar

  • Ali 06 Eylül 2014

    memnuniyet sıfır

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 21.08.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön