Vodafone Bayisinden İptal Ettiğim Hatta 3 Ay Boş Yere Fatura Ödedim!

Mehmet P. |

Vodafone internet hattımı taahhüt ettiğim tarih dolduktan sonra bir Vodafone bayisinden kontörlüye çevirdim. Kullanmadığım halde 3 aylık fatura ödedim ve kara listeye alındım. Defalarca müşteri hizmetlerini arasamda bir kişi yardımcı olmadı. Kontörlüye çevirdiğin hatta nasıl fatura gelir anlamadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet P.
  24 Ekim
  19:36

  en fazla 2 hafta için de problemim çözülmezse üstüme ait 3 adet faturalı, 2 adet ise kontörlü hattımı iptal edicem

 • 22 Ekim
  15:38

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-22 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Ekim
  11:26

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."