28 Ağustos 2013

Vodafone Bayisinde Yanlış Tarife Açılmış!

Haziran ayında Vodafone firmasına geçiş yaptım. 35 TL'lik internet, konuşma paketini uygun gördük ve abone merkezinde abonelik geçişini yapma kararı aldık.İlk faturamda gördüğüm 64 TL ile şoke olup gözümü abone merkezinde açtım.

Ucuz olduğundan olsa gerek her bayide olduğu gibi burada da çocuk denecek yaşlarda kişiler çalışıyor.İşte bu çocuklar kendi ağızlarıyla aslında benim 70 TL'lik bir tarifeye abone olduğumu bildirdiler.Ben kendilerinin hatası olduğunu söylediğimde bizde insanız yapabileceğimiz bir şey yok gibi şeyler söylediler.O gün geçiş yaptım.Bu ay ceza olarak 92 TL'lik fatura gönderildi.

Fatih 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 505647****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde evrak bilgileriniz kontrol edildiğinde hatalı işlem tespit edilememiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih 01 Eylül 2013

    Tanri vodafondan korusun.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön