12 Eylül 2013

Vodafone Bayisinde Tezgahtar Para Beğenmiyor!

Her zaman fatura ödediğim yere dün yine faturamı ödemeye gittim.Telefon numaramı söyledikten sonra paramı hazırladım,uzattım. E. A. adındaki tezgahtar 70 liranın içinden bir 10 lirayı pirinç tanesinden küçük bir yırtık olduğu için kabul etmedi.

Bu olay Şirinevler Vodafone Bayisi'nde oldu.Kendisinden şikayetçiyim adım adına özür bekliyorum.Yoksa sırf bu nedenden dolayı taahhüdü bozup başka bir gsm operatörüne geçiş yapacağım.

Başka bir bayiye aynı para ile ödemeyi gerçekleştirdim. Bu arada hiçbir sorun da çıkmadı para konusunda.

Mert 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetinize konu olan Vodafone cep merkezimizin ünvanını iletmeniz durumunda hizmet kalitesi kapsamında şirket prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mert15 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili hiçbir uygulama yapılmamış olup geri dönüş de yapılmadı.1 hafta daha bekleyeceğim bir sonuca varmazsa ben başka bir sonuca bağlayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön