14 Nisan 2014

Vodafone Bayisi Yüzünden Mağdur Oldum!

Ankara Karum AVM'de Bulunan Orion İletişim'den hattımı kapama talebinde bulundum. Ağustos 2013 ayında,öğrenci olarak Kıbrıs'a geldim her şeyden habersiz bir şekilde Vodafone tarafından yasal takibe girdiğimle alakalı arandım şube ile görüştüğümde hattımı kapatmadıklarını öğrendim işlemi başlattılar. Çıkan faturalı biz ödeyeceğiz dediler, ödemediler.

İcralık olmak istemediğimden ben ödedim faturayı bir daha fatura gelmeyecek denildi. Ancak ocak 2014'te tekrar fatura geldi. Şube bunu da biz ödeyeceğiz diyor ancak hiçbir şekilde benimle irtibata yanaşmıyorlar. Vodafone'a şikayet dilekçesinde bulundum 1 ay olacak halen işlemde Vodafone'dan ve bayiden şikayetçiyim.

Emil 121 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emil24 Nisan 2014

  Konu ile ilgili tarafıma bir gelişme bildirilmedi. zaten çözülmediği takdirde elimdeki geçerli kanıtlarla yasal yola başvuracağım.

 • Emil18 Nisan 2014

  Herhangibir çözüm,gelisme olmamis ve geri dönüş yapilmamistir.

 • Emil'in Teşekkür Mesajı14 Nisan 2014

  Sayın yetkili, hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim. konu ile ilgili olarak tarafınıza dilekçe vermiştim zaten. Buradaki kelime sınırından dolayı konuyu elimden geldiğince özet geçerek anlattım dilekçemde detaylı olarak konuyu açıklamaya çalıştım isteğe bağlı benimle irtibat kurabilir konuyu detaylıca öğrenebilirsiniz. Teşekkür Eder iyi çalışmalar dilerim

 • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön