16 Eylül 2013

Vodafone Bayisi Yeni Cihaz Vermedi!

14. 12. 2013 tarihinde Vodafone Cevahir bayisinden iPhone5 satın aldım. 300 TL karşılığında ekstra sigorta yaptırdım. 1 ay sonra telefon düştü, ve sigortaya gönderdim. Cihazın kasasını değiştirdiler. Garanti dışında kalıp - kalmayacağını sordum, cevap"merak etmeyin yetkili servis tarafından yapılıyor" oldu.

6 ay sonra açma-kapama tuşu bozuldu ve Garanti Belgesindeki firmaya gönderdim. Brightstar'dan aradılar ve" cihaz daha önce yetkisiz kişiler tarafından açılmış, içinde vida ve metal parçalar eksik-Garanti dışında kalmış" oldu.

Bunun üzerine Vodafone-Cevahir şubesini tekrar aradım ve yeni cihaz istedim. Maalesef firma beni kaale almadı.

Turgay 169 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Cihazınız ile ilgili yapılan kontrollerde cihazın kırılmasından dolayı garanti dışı kaldığı ve servise gönderildiği iletilmiş olup,cihazın eksik vida ve parçalarının tespit edildiği aktarılmıştır.Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirmenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Turgay17 Eylül 2013

  13.09.2013 ( Cuma ) günü VODAFONE Müşteri hizmetlerini aradım ve konu hakkında kayıt oluşturdum. Kayıt numarası : 275717814

 • Turgay17 Eylül 2013

  Grektiği taktirde sizlere servis raporunu ve cihazın fotoğrafını gönderebilirm.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön