21 Mart 2013

Vodafone Bayisi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Kontörlü hat almak için Sultanbeyli/Avrasya iletişime gittim, oradan Y. bey kontörlü hat yerine faturalı hat önerdi ve bu hattı alın bir ay kullanın ve ay sonunda sadece 1 aylık faturanızın bedelini ödeyerek ücretsiz bir şekilde kontörlü hatta geçiş yapın sizin için daha avantajlı olur dedi, bana mantıklı geldi ve 543***60 numaralı hattı aldım.

1 ayım bitmek üzereyken çağrı merkezini aradım ve kontörlüye geçiş yapmak istediğimi söyledim çağrı merkezi böyle birşey yaparsam 70 lira vergi ödemem gerektiğini söyledi ancak Y. Bey bana bu konuda bilgi vermedi ve etik satış yapmadığı için ben mağdur oldum faturasıza ücretsiz bir şekilde geçiş yapmak istiyorum. olmazsa 5 tane hat kapattıracağım.

Cinar 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili olarak Vodafone cep merkezi sorgulandığında tarafınıza ve tüm abonelerimize verilen bilgilerin esksiksiz olduğu yönündedir. Ayrıca,Vodafone abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde, faturalarınıza tahakkuk edecek vergiler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu vergiler devlet tarafından alınmaktadır ve biz Vodafone olarak bu vergileri peşin ödeyip, size bu tutarı eşit taksitler halinde yansıtmaktayız. Bu nedenle yasal olarak faturalarınıza yansıyan vergi kalemlerine müdahale etme imkanımız bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Cinar 25 Mart 2013

    Size ilk şikayetimde de belirttim, ben hat alırken faturasız hat alacaktım ancak satış temsilciniz Yahya Bey sırf hattı satmak için bana yanlış bilgi verdi, vergi ödemek zorunda olduğumu bilseydim ben zaten o hattı almazdım, satış temsilciniz yüzünden zor durumda bırakıldım, müşteri memnuniyeti sağlamak istiyorsanız ödemek zorunda bırakıldığım verginin parasını personeliniz Yahya Beyin maaşından kesip ödeyebilirsiniz, cumartesi günü sorunumun çözümü için satış bayinize gittiğimde hoş olmayan üslupla dükkandan kovuldum, müşteriyi hem magdur ediyorsunuz hem de sorunun çözümü yerine iyice sorun çıkarıyorsunuz, bakın eğer VODAFONE olarak çözüm bulamayacaksanız ben sorunumu Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvurarak da çözebilirim, benim amacım hattı kapatmak değil ücretsiz bir şekilde faturasıza taşımak..

  • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön