06 Eylül 2013

Vodafone Bayisi Usulsüz İşlem Yapıyor!

Vodafone 3 yıl önce hakkımızda usulsüz evrak düzenleyip telefon kampanyasından alacağımız telefonları vermeyerek bizi abonesi yapmıştır. Kendileri sahte imzayı attıklarını ve düzenlediklerini kabul etmişlerdir. Kendilerini size fatura bedelini ödedik olarak savunmaktadırlar. Tamam benim 131 TL'lik faturamı geriye ödediniz benimle birlikte iki arkadaşımın 3 yıllık faturalarını geriye ödeyin o zaman.

Rauf 49 Okunma

Cevaplar

  • Rauf 10 Eylül 2013

    valla 3 yıldır herhangibir düzgün bir dönüş olmamıştır ve olmuyacaktır sanırım. siz benim yerime kendinizi koyun sizin yerinize bir firma imza atsa siz naparsınız . bana onun cevabını söyleyin sadece. (mahkeme derseniz elbette mahkeme süreci var elbette gidilecek mahkemeye siz merak etmeyin. )

  • Rauf 10 Eylül 2013

    sahte imzayı attıklarını kabul eden bir firma ile ne görüşülürki

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön