04 Şubat 2015

Vodafone Bayisi Usulsüz Hat Açtı!

29/11/2014 tarihinde nt nizamoğlu Telekominikasyon şirketi Cevizli Kartal İstanbul'da bulunan şubesi adıma sahte evrak düzenleyerek 5412351*** ve 54123515*** no'lu yeni hat alımı yapıldığı görülmüştür. Ayrıca 5412351*** no'lu hattın üzerine tarafınızdan düzenlenen cihaz kampanyasına katılınıp Samsung s3 mini marka telefon alındığı da görülmüştür.

Hakkımda düzenlenen işlemlerin onayım ve bilgim olmadan yapıldığını bildiririm. Nt nizamoğlu Telekominikasyon şirketinin açtığı bayilerde 3 kişi daha usulsüz sahte evrak düzenlenerek hat alımı yapıldığı görülmüştür. Bu konuda 2 gündür Vodafone'dan dönüş beklemekteyim. Konu hakkında Vodafone'dan mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Bicer 337 Okunma

Cevaplar

 • Bicer 14 Şubat 2015

  Tarafınıza 8 kere konu ile ilgili şikayet de bulundum. müşteri hizmetleriniz sadece haklısınız diyor. Bunu duymak için bir daha mı arayalım. Konu ile ilgilenip dönüş yapılmasını bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2015

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Bicer 03 Şubat 2015

  Vodafone kurumsal bir şirket olduğu için bunun gibi yapılan usulsüz islemlerde gerekli özeni gösterip, hakkında gerekli incelemeyi ve gereğini yapmasını talep ediyorum. Ayrica Hakkımda onayım olmadan sahte evrak ile yapılan işlemler için de yasal haklarımın korunması adına yardımlarını talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön