07 Eylül 2013

Vodafone Bayisi Telefonumla İlgilenmiyor!

Vodafone Smart 858 telefon almıştım. Garanti süresinde arıza gösterdiği için kendilerine götürdüm. Servise göndereceklerini söyleyip formu doldurttular telefonu teslim aldılar. 1 ay geçti her bayiye gidişimde telefonun servisten gelmediği söylendi.

1 ay sonunda telefonumun geldiğini söylediler bu defada servise gönderildiğine dair hiçbir yazı belge olmadığını gördüm. Elemanın hatası olduğunu onu işten çıkardıklarını söyleyip telefonu yeni bir forumla tekrar aldılar. 2 hafta oldu Teleservice ellerinde bu imei numaralı telefon olmadığını söyledi. Bayi ile iletişime geçtim "bizi ilgilendirmez ne istiyorsun cebimdeki telefonu mu vereyim git şikayet et" diyerek azarlandım. Kurumunuzun saygınlığı bu mu?

Mevlüde 33 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.09.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Cihazınızı almış olduğunuz Vodafone cep merkezinin ünvanını ve cihaz imei numarasını tarafımıza iletmeniz durumunda detaylı inceleme sağlayacağımızı iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mevlüde10 Eylül 2013

  Gerek buradan gerekse vodafone nin kendi sitesi üzerinden yapmış olduğum şikayetten "gereğini yapacağız" ifadesi dışında hiç bir faliyet görmedim.Sorunuma çözüm üretilmedi ve hala telefonum kayıp.Sanırım hukuki yollara baivurmaktan başka çarem kalmadı.

 • Mevlüde07 Eylül 2013

  Ben iki aya yaklaşık telefonumdan bir haberim.Daha ne kadar beklemeliyim acaba? Hangi bayi olduğunu dahi sormadınız acaba nasıl ilgilenmektir bu,ne kadar inandırıcıdır? Ve farkettim de personel şikayet böklümünün %80'i vodafone şikayetleriyle dolu.Açıkçası firmanıza bulaştığım için pişmanım.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön