13 Şubat 2014

Vodafone Bayisi Sözleşmemi Kaybetti!

26.12.2013 tarihinde Vodafone'a geçiş yaptım. Telefonuma gelen mesajla abonelik sözleşmemi yenilemem gerektiği nüfus cüzdanımla gitmem söylenmiş yoksa hattım kapanacakmış.Dün gittim yeniledim. Bugün gelen mesajla öğreniyorum ki benim 500dk+ hediye 250dk 25tl olan kampanya olmuş 500dk ve 32 tl.

Müşteri hizmetlerine şikayet oluşturdum yanıt ise şöyle bayinin suçu yoktur.Yani evraklarımı kaybedip beni 2. kez sözleşme yaptıran bayinin suçu yok.Anlamadığım nokta birde 17.5 tl fatura ödedim. Ayın 5'inde. Sözleşmem kayıpsa bilgilerim yoksa adresime nasıl fatura geliyor? Mağduriyetimi giderin dediğimde ise yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.Eskişehir esnaf sarayı Vodafone şubeden şikayetçiyim.

Begüm 40 Okunma

Cevaplar

  • Begüm16 Şubat 2014

    inşallah mağduriyetimi giderirsin vodafone.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön