28 Ağustos 2013

Vodafone Bayisi Sim Kart Sorunumu Çözemedi!

Abonesi olduğum Vodafone hattımın sim kartı hata verdi ve birden farklı telefonda denememe rağmen hiçbir telefon okumadı. Yeni sim kart çıkarttırmak için Vodafone bayisine gittim ve hattımın babamın adına ait olduğunu onunda il dışında olduğu için çıkartırsak ancak o şehirdeki Vodafone bayisine giderek imza atabileceğini söyledim. Hiçbir çözüm yoluna yanaşmayan firma görevlisi üstelik bana yeni bir hat alabilirsiniz diye akıl vermeye çalıştı. Tabi ki ben bir kaç kişinin tutumunu firmaya mal etmiyorum. Merak ediyorum beklediğim bir kaç görüşmeye veremeyeceğim cevapların yaratacağı sorunları nasıl halledeceğini.

Murat 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Simkart taleplerinizin 12 TL karşılığında Cep Merkezlerimiz tarafından karşılanmakta olduğunu belirtmek isteriz.Simkart değişikliği işleminde hat sahibinin kimlik fotokopisi ile cep merkezlerimize başvurabileceğini yada işlem vekaletname ile yapılacaksa vekaletname ile işlem sağlayabileceğiniz bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön