12 Mayıs 2014

Vodafone Bayisi Müşteriyi Yanıltıyor!

Oğlum yurt dışına giderken Vodafone'un yaygın olması sebebiyle bir hat almam gerekti. Bende Balıkesir Vodafone yetkili bayisinden hat aldım. Ancak bir hafta hat açılmadı. Bende Kadıköy'de Vodafone yetkili bayisine müracaat ettim. Bana daha evvelki faturalardan bilmediğim borcum olduğunu bu hattın açılmayacağını borcumu ödersem yeni bir hat vereceklerini söylediler.

Bende aynen uyguladım. Diğer hiç açılmayan hattın iptal edildiğini ve şuan kullanmakta olduğum hattın açıldığını söylediler.05/05/2014 tarihinde telefonuma açılmayan hat ile ilgili borcum olduğu bildirilmiştir. Mağduriyetimi Vodafone müşteri hizmetlerine bildirdim ancak tarafıma dönülmedi. Ben yetkili bayilere inanmayacaksam kime inanacağım?

Hulusi 71 Okunma

Cevaplar

  • Hulusi11 Haziran 2014

    HİÇBİR SONUÇ ALINAMADIĞI GİBİ KULLANMADIĞIM TELEFONA HALA FATURA KESİLMEKTEDİR SEN İMZA ATTIN ÖDE BAKALIM DENMEKTEDİR

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05.2014 tarihinde saat 12:09 da ve 02.06.2014 tarihin de saat 17:49 da ve 02.06.2014 tarihin de saat 17:51 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön