16 Nisan 2014

Vodafone Bayisi Mağdur Ediyor!

Yurt dışından 4 ay önce almış olduğum telefonu 2 defa Vodafone bayisinde ödeme yaparak imei kayıt ettirdim ama bana bir makbuz vermediler bu işlemlere dair ve bir ay sonra telefon yeniden kapandı. Tekrardan gittim yeniden 150 tl ödedim yeniden açtırdım yalnız yine makbuz vermediler. Ayrıca 1 ay sonra telefon tekrardan kapandı.

Vodafone müşteri hizmetlerinden sorduğum kadarı ile işlem hiç gerçekleştirilmemiş Vodafone İ.A. Iğdır ana bayisinde bu işlemleri gerçekleştirdim ama bu bayiden şikayetçiyim ben ve benim gibi bir sürü Vodafone müşterilerini mağdur ederek haksız kazanç elde etmektedirler. Vodafone yetkililerinin ilgilenmesini istiyorum.

Ali 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-24 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön