23 Eylül 2013

Vodafone Bayisi İmei Kaydı Sırasında Yanlış İşlem Yaptı!

Yurt dışından gelen telefonuma kayıt yaptırmak için gittiğimde bana yeni bir hat almam gerektiği hat aldıktan sonra bütün hatları telefonumun çalıştıracağı söylenerek bana yeni satıldı ve yaklaşık 1 aydır telefonum hiç bir hattı okumuyor Vodafone'un bana sattığı hat dışında.

Bilgi Teknolojileri İletişim kurumunu aradığımda sadece tek numara üzerinden açılması için işlem yapılmış.

Tekrar işlemler yapmam gerekiyormuş. Bayilik verdiğin insanları daha nezih kesimlerden seçemez misiniz ki böyle insanlar yüzünden mağdur oluyoruz. Ben cihazımın tüm hatlara açılması için gerekli işlemlerin tekrar yapılmasını talep ediyorum bayiniz üzerinden. Kahramanmaraş/Elbistan Özkara İletişim mağdur bırakan bayiniz.

Emrah 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Bayiye yönelik bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön