16 Ocak 2014

Vodafone Bayisi Hizmet Konusunda Sınıfta Kaldı!

Defalarca yazdım tekrar yazmaktan sıkılmayacağım. Vodafone kurumsal hatlarımızı kapatmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Her bayiileri bu işlemi yapmıyor bizi oradan oraya yollayıp durdular. İnanılmaz çaresiziz. Nizamoğlu denen bayiilerinden bir eleman tüm zorlukları tarafımıza sunuyor.O belgeyi yolla diyor yolluyoruz olmuyor,bu belgeyi yolla diyor yolluyoruz bu şekilde olmaz diyor,maille cevap verin diyor kabul görmüyor. Tam herşey bu beyefendinin dediği gibi oldu aradık tekrar maalesef bir evrak daha var onuda imzalamanız lazım dedi, geleceğim dedi 20 gün oldu her gün geleceğim dedi. Beni burada 38 yaşımda ağaç gibi bekletiyor. Ne zaman arasak telefonlarını açmıyor.

Hızır 120 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Hızır16 Ocak 2014

    542 yazan hattınızı açan yok.açsalarda sürekli bekletiliyor ve hat düşüyor.ayrıca bu tarz cevabı yazıyorsunuz artık ezberlenmiş sonra ne arayan ne soran var.bakalım bu sefer ne olacak.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön