Vodafone Bayisi Elinde Olan Ürünü Satmadı!

Tolga U. |

Kentpark Vodafone bayisi kampanyalar hakkında tartışınca elinde olan ürünü bana satmadı. Müşteri hizmetlerine şikayet edeceğimi belirtince " Elimizde yoktu deriz" dedi. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim yasal süre 15 günmüş bekliyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  14:00

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında vodem almak için bayiye başvurduğunuz ve kendileri tarafından detaylı bilginin aktarılmış olduğu ancak tarafınızca mevcut olmayan bir tarife talep edildiği belirtilmiş olup,bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği belirtilmiştir.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  12:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri