11 Şubat 2014

Vodafone Bayisi Doğru Bilgilendirilme Yapmadı!

Cep kamu mini tarifesinde her yöne 150 dk 850 dk Vodafone'lularla konuşmaya devam ederken İzmir Urla Güneş iletişim isimli Vodafone bayisi cihaz kampanyası olduğunu söyleyip tarife değişikliği yaparak cihaz alabileceğimi söyleyince 150 dk her yöne olan konuşma süresinin 250 dk olacağını 850 dk olan olan konuşmanın Vodafone 'lularla sınırsız olduğu beyan edildi. Eski tarifeden daha iyi diye söylenince kabul ettim.Fakat 143 tl fatura gelince öğrendim ki sadece Vodafone cep kamulularla ücretsiz diğer Vodafone aboneleri ile ücretliymiş dolayısıyla Vodafone abonesi olan eşimle yaptığım görüşmeler ücretlendirilmiştir.Doğru bilgilendirilme yapılmadığı için mağdur oldum.

Zafer 94 Okunma

Cevaplar

 • Zafer 09 Temmuz 2014

  İlk fırsatta başka bir operatöre geçeceğim

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Zafer 11 Şubat 2014

  vodafone müşteri hizmetlerinden arandım onlar haklıymış firma çalışanı verdiği yanlış bilgiyi inkar ettiği için bunu tespit etmek imkansız olduğunu için( bunu müşteri hizmetleri söylüyor) beyan ederek yapacak birşey yok herzamanki gibi firma haklı vatandaş haksız......bize düşen faturayı öde başka operatöre geç.........

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön