10 Ocak 2014

Vodafone Bayisi Bilgilendirme Yapmadığı İçin Mağdur Oldum.

03/01/2014 00:20 tarihinde Vodafone'a geçişim tamamlandı. Geçiş sırasında tercih ettiğim tarife 500 dk konuşma ve 1 GB internet içeriyor. Ancak 03/01/2014 tarihinde 07:30-08:00 arası yaptığım veri kullanımları 7 TL olarak tarife dışında ücretlendirildi. Geçiş talebimi alan bayii tarafından tarafıma hiçbir şekilde hat açıldıktan sonra ayrıca tarifemi kullanabilmek için tarifeye geçiş bilgilendirme mesajı beklemem konusunda uyarılmadım. Bayinin vermediği bilginin faturasını ben ödeyecek değilim. Hattım açıldığı andan itibaren 11:28'e kadar olan veri kullanımlarımın tarifeden düşülmesini faturalandırılan 7 TL tutarın iptal edilmesini rica ederim.

İbrahim 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İbrahim16 Ocak 2014

    Hiç birşeyi değerlendirdiğiniz yok. Bayiyi aramış görüşmüşler de bayi her bilgiyi verdim demiş. O yüzden 7 TL yi iptal edemiyorlarmış. Bayinin sanki "eksik bilgi verdim" deme olasılığı varmış gibi!

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön