12 Ağustos 2013

Vodafone Bayinin Yanlış Bilgi Vermesi!

Ben 2 hafta önce Balıkesir Sındırgı ilçeside ki Olcay İletişim Vodafone Bayisinden aldığım bilgiler neticesinde tarifemi değiştirdim. Aylık 35 TL gelmesi gerekiyordu. Ancak şu an gelen faturam 166 TL. Bu konu hakkında bir çözüm bekliyorum. Çok mağdur durumdayım. Şu an İzmir'de olduğumdan gidip bayiyle de görüşemiyorum. Lütfen bu konuyla ilgili en kısa zamanda bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Mazlum 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi tarafından hatalı bilgi aktarmı yada işlem tespit edilmemiş olup,kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön