16 Ocak 2014

Vodafone Bayileri Yeterli Hizmet Veremiyor!

Satış noktaları hiç Vodafone'da çalışıyormuş gibi servis vermiyorlar. Hep bizden kaynaklı değil müşteri servisini arayın deyip işin içinden çıkıyorlar ve tavırları da oldukça umursamaz (Osmanbey şubesi- Bağdat caddesi gibi). gelen 2 faturamda karşılıklı konuşurken yanlış denildi daha sonra incelemeden doğru çıktı. Bunun nasıl böyle bir hal aldığını anlamadım.

Sistemde sorgulanırken bile çıkan meblağ ne ödediğim fatura ne de ödemem gereken faturaya denk geliyor. Nasıl bir koordinasyon var aralarında hiç anlamadım. Sonunda yanlış 2 satış mağazasının yanlış dediği 2 faturayı ödemek zorunda kaldım.

Deren 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-01-17 17:47:59 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Deren 18 Ocak 2014

    Sikaytim uzerine aranip konusuldu fakat istedigim bilgilere hala ulasamadim, konusma dokumleri mail atilcak dendi hala beklemedeyim??????

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön