08 Ocak 2014

Vodafone Bayileri Tutarsız Bilgiler Verdi!

Vodafone marka telefonuma 7-01-2014 tarihinde yasal uyarı adı altında bir mesaj aldım. İmei numarasının klonlandığını 30 gün içerisinde telefonun kapanacağını aldığımız yere başvurmamız yazıyordu.

Mesaj aldıktan sonra Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda yurt dışından gelen kaçak telefonlara imei numaramı internet aracılığı ile alınmış olduğunu Vodafone cep merkezine giderek düzelttirebileceğimi söylediler.

Bende bayiye gittiğimde öyle imei düzeltmesi yapılamadığını 30 gün sonra cihazı kullanamayacağımı söylediler. Başka bir bayi 20 tl karşılığında başka bir telefon imei numarasını kaydederek kullanabileceğimi söylediler. Bayilerin bu tutarsızlığı kafamı karıştırdı.

Asuman 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön