24 Mart 2014

Vodafone Bayileri Müşteriyle İlgilenmiyor!

03.03.2014 tarihinde Vodafone faturalı tarifeye geçtim. 2000 dk. Vodafone'lularla, 200 dk. diğer yönlerle, 2000 sms ve 6 ay boyunca hediye 4gb internet. 24.03.2014 itibariyle hâlâ 4 gb internetim hattıma yüklenmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım, buradan işlem yapamayız, bayiden halledebilirsiniz dediler. 3 defa Vodafone bayisine gittim, gün içerisinde gelecek dediler ve gelmedi.

İl dışına çıktım. İki defa bayiyi telefonla aradım; ilkinde size dönülecek denildi, 3 gün olmasına rağmen hâlâ dönülmedi, ikinci defa aradığımda telefonu açıp kapadılar. 24.03.2014 itibariyle eğer sorunum çözülmezse tüketici haklarımı kullanacağım.

Ahmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 02 Temmuz 2014

    Merhaba; Evet, şikayetimi ilettiğim gün aradınız fakat bir çözüm üretilmedi. Sorunum aylar geçmesine rağmen çözülmediğine göre sıkıntı var demektir. 3 aydır internete ayrıca para ödüyorum. Ben yıllardır vodafone faturasız kullandım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Herkese tavsiye ettim. Ama faturalıya geçtiğim anda başıma bela aldım. Sözleşmem bittiği gün ve saatte başka bir firmaya geçeceğim. Ayrıca bu haksızlığı da vodafone'a geçmek isteyenlere anlatacağım. İyi çalışmalar dilerim...

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön