30 Nisan 2013

Vodafone Bayileri Fazla Para Alıyor!

Belli bir süredir Vodafone abonesiyim. Faturalarımı da düzgün şekilde ödediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. benim asıl sormak istediğim faturalarımı düzgün şekilde ödediğim halde bayileriniz neden benden bir lira fazla para alıyorlar. faturam 36.30tl geldi benden 37.30tl nakit para aldılar bugün ve diğer günlerde olduğu gibi.. bir liranın karşılığı / sebebi nedir? Aboneliğim 35tl. anlaşmada 35 tl geçilmesi halinde hattım otomatikman kesilip arama yapmamamı sağlaması ve fazla para ödememem gerekiyor. Ama faturam iki aydır 36.30tl geliyor. siz zaten bilmem ne vergisi diye fazla para alıyorsunuz. Bunun üstüne birde bayileriniz tahsilat parası alıyorlar.

Gülhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında uyarı yaplabilmesi için Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön