19 Eylül 2013

Vodafone Bayileri Cihazla İlgili Uyarmadı!

2 ay önce Vadafone Red Clasicc tarifesine geçtim. İlk ay zaten sorunla başladı. 160 TL olması gereken fatura 218 TL geldi. İtirazlarım sonucu daha sonraki ayda iade edileceğini kısa mesajla bildirdiler. Bu ay ki faturam toplam tutarının 152 TL geçen aydan geri ödenecek olan bedel 57 TL düşürülmesinde 100 TL civarı olması gerekirken 152 TL.

Müşteri hizmetlerini aradım görüştüğüm kişi iphone cihazlarındaki sorundan kaynaklı, wifii-internet üzeri kullanılan iletişim programlarını bile multimedya olarak algılıyormuş iphone cihazlarından kaynaklı sorun. Bu sorun varsa Vodafone bayilerinin bu cihazı satmaları veya bilgilendirmemeleri akla GSM operatörü için bir kazanç kapısı.

Ömer 186 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde alacak tutarınızın dönem faturanızdan düşürülmüş olduğu bilgisini aktarmak ister,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön