Vodafone Bayiler TL Yüklemede Kesinti Yapıyor!

Baran F. |

Değerli abonemiz, adınıza devlete ödenen telsiz kullanım ücreti "4 2013" dönemi taksidi 1.31 tl hesabınızdan tahsil edilmiştir.

Tekrardan kontör aldığımızda 1 tl vodafone bayi kesiyor böyle saçmalık olur mu zaten aylık kesim yapıyorsunuz neden yükleme yaptığımızda tekrar kesiyorsunuz. Bu mu müşteri memnuniyetiniz.

Etiketler :

TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baran F.
  08 Mayıs
  21:44

  Ben onu anladımda neden pekı ben 20 tl yukledıgimde vodafone bayi benden 21 tl tahsil ediyor

 • 08 Mayıs
  11:05

  Değerli Abonemiz,

  Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. 2013 yılı için 15,68 TL'dir.Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında mevcut bakiyeden düşmektedir.
  Faturasız hatlarımızda CepStandart tarifesine geçiş yapmanız durumunda Telsiz Kullanım bedeli alınmayacağını belirtmek isteriz. Tarifeye ait esaslara ekteki linken ulaşabilirsiniz.

  http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-standart

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.