14 Nisan 2014

Vodafone Bayiler Keyfi Fiyat Uygulaması Yapıyor!

Yurt dışından gelen telefonumun vergisini yatırdıktan sonra ayrıca Vodafone'dan kayıt yaptırmam gerektiğini öğrendim.Ücretsiz bir işlem olduğu söylenen kayıt işlemi için her Vodafone bayisi farklı ücretler talep etti (35-40-50 vb).En nihayetinde internetten araştırmam sonucu bu işlemi e-devlet şifrem ile kendimde yapabiliyormuşum.Bu şekilde hallettim.15-20 günde hallolacağı söylenen işlemi 12 saatte sağladım.Müşteriye yardımcı olmak şöyle dursun git bildiğin yere şikayet et diyede azar işittik Vodafone bayisi çalışanlarından.

Sami 36 Okunma

Cevaplar

 • Sami18 Ağustos 2014

  Şikayetim aynen devam ediyor...

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sami17 Nisan 2014

  Şikayetimle ilgili olarak 2 gün sonra İSTANBUL genel merkezden beni aradılar ve konu hakkında şikayetçi olduğum bayi bilgisini istediler.Sonra da bana konunun sonucu için bilgi vereceklerini konuyu ilgili bölge bayisine taşıdıklarını söylediler.Şikayetçi olduğum yer KAYSERİ olmasına rağmen BURSA merkezden dönüş yaptılar.HA GAYRET VODAFONE BURSA'YA KADAR GELDİNİZ, KAYSERİ'YE NE KALDI.

 • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön